Urfa Matbaa0507 537 87 17

Hoşgeldiniz. Bugün

Kartvizit, Urfa Matbaa

Ana Sayfa » Blog » Kartvizit, Urfa Matbaa

Urfa Kartvizit

İş hayatında pazarlama ve satış aşamalarının en önemli elemanı olan kartvizit satıcı – müşteri ilişkisinin temel taşlarından biri. İşletmenizin stilini yansıtan Urfa Kartvizit modelleri arasından
dilediğinizi seçerek kendinizi temsil eden kartvizitlerle müşterilerinizde ilk izlenimi en güzel şekilde  oluşturabilirsiniz.

Kaliteli baskı ve tasarım güvencesi ile istediğiniz türde kartvizitlere en hızlı teslimatla ulaşabileceğiniz Urfa Kartvizit modellerini internet ortamında online olarak beğenebilirsiniz. Farklı iş alanları ve meslek gruplarına uygun tasarımlar arasından kendi işinize en uygun olanını seçebileceğini z gibi Urfa Kartvizit modelleri haricinde bir tasarım talebinde de bulunabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir kartvizitin kağıt kalitesini, kalınlığını ve parlaklığını değiştirebilirsiniz. Esnaflar, şirket yöneticileri ve çalışanları, serbest meslek erbapları ve birçok kamu kuruluşu temsilcisi için olmazsa olmaz bir araç olan kartvizit, sizi piyasada temsil edecek kalitede olmalıdır.
Kartvizitin uzun ömürlü olmasında en büyük etken kağıt kalınlığı ve baskı kalitesidir. Kalın kağıt hamuru ile yapılan kartvizitlerde eğilme ve bükülmelere bağlı deformasyon minimum seviyede
olacağı için baskı yıpranmaz ve kartvizitin kullanım ömrü uzamış olur. Baskının parlak ya da mat olması da dış kalıbın kalınlığı ile ölçülebilir. Urfa Kartvizit modelleri tamamı birinci kalitede üretim aşamalarından geçerek ergonomik bir tasarımla en az maliyet harcanarak en kaliteli kartvizit üretimi
amaçlanarak üretilir.

Matbaacılık alanında yılların verdiği tecrübe ve her alanının denetlendiği kalite  kontrol aşamaları ile Urfa Kartvizit modelleri memnuniyeti amaçlamaktadır.
İş hayatında reklamın ilk aşaması olan kartvizit, kullanım süresi belirli olmayan, uzun yıllar hatırlanacak derecede kalıcı olduğu için tasarımın da yapılan işi en iyi şekilde yansıtması gerekir.

Profesyonel renk tercihleri ve son teknoloji ürünü tasarım programları ile hazırlanan Urfa Kartvizitmodelleri farklı sektörlerde kullanılabilecek çeşitliliktedir. Geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat ile ulusal düzeyde tercih edilen Urfa Kartvizitleri arasından alanınıza en uygun kartviziti tasarım ve kağıt kalitesi gibi ayrıntıları ile belirleyebilir, kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz de Urfa Kartvizit siparişi vermek için online kartvizit modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ya da kartvizitleri yerinde görebilirsiniz.

15 Aralık 2016

Yorumlar

Facebook'ta Biz

×

Merhaba!

Kısa Zamanda size dönüş yapacağız acil durumlarda lütfen arayınız 0507 537 87 17

× Nasıl Yardımcı Olabilirim