trende

Antetli Kağıt

ANTETLİ KAĞIT / BAŞLIKLI KAĞIT

Antetli kâğıtlar son dönemlerde iş dünyasında yerlerin önemini arttırmada büyük rol ediniyorlar. Sadece bir kâğıt olarak bakılmaması gerektiğini ve iş dünyasında büyük faydalar da sağladığını gösteren antetli kâğıtlar her şirketin kullanması gereken ürünler arasında. Kurumsallığın en temel göstergesi olan bu ürünler sizlere avantaj sağlıyor. Her ne kadar satışlarınız iyi olursa olsun yaptığınız iş kadar işi sunuş şekliniz ve ürünleriniz de önem taşıyor. Antetli kâğıtlar da kendinizi ifade etmeniz ve saygınlığınızın atması açısından sizlere kolaylıklar sağılıyor.

Kurumsallık artık son dönmelerde en cazip gelen unsur haline gelmiş durumda. Kurumsallaşmış olmayı temsil eden antetli kâğıtlar karşı taraf ile yapılan görüşmelerde kullanıldığında hem karşı taraf için ne kadar özenli olduğunuzu hem de ne kadar özgün olduğunuzu gösteriyor.

Antetli kâğıtlar genellikle A4 şeklinde tasarlanıyor. Sol yada sağ üstü köşede firmanın logosu yer alıyor. Aynı zamanda firmaların isim ve iletişim bilgilerini de içeren antetli kâğıtlar karşı taraf ile sizin aranızda bir güven duygusunu da ortaya çıkarıyor.  Karşı taraf sizin isminiz, adresinizi ve bu denli özenli olduğunuzu bildiği için sizinle olan çalışmalarında çekingen tavrını bir kenara bırakıyor. Sadece bir kâğıt ile bu denli bir avantaj elde etmek varken iş görüşmelerinde ve tüm belgelerde normal bir A4 kâğıt kullanmak hiç de akıl karı olmuyor.

Hem hitap edilen firmaya duyulan saygıyı hem de şirketin kendisine olan saygıyı dile getiren antetli kâğıt örnekleri firma içi yazışmalarda da kullanılıyor.  Çalışanlara ne denli ciddi bir iş yapıldığını da uyandıran bu kâğıtlar ile çalışanların performansları da artıyor.

Daha çok açık renklerde hazırlanan antetli kâğıtların arka planın şirket logosu yer alıyor. Ancak şeffaf tarzda dizayn edilen logo kâğıt üzerine yazılan yazılara da engel olmuyor. Kâğıt ağırlıkları genellikle 80-90 gram arası oluyor. Ancak firmanın isteği doğrultusunda bu ağırlıklar değişkenlik gösterebiliyor. Ne kadar kaliteli ve ağır bir ürün olursa o denli karşı tarafa özen ve güven bildirecek olan başlıklı kâğıtları siz de https://www.urfamatbaa.com/ aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?