trende

El İlani – Broşür

El İlani – Broşür
05.01.2017
211

El İlani – Broşür

İşletmelerin vazgeçilmezi olan el ilanları oldukça uygun fiyatları ile hem küçük işletmelerin hem de büyük işletmelerin en büyük reklam araçları arasında yer alıyor. Sağladığı etkin reklamlar ile büyük bir etki alanı oluşturan el ilanları cazibeli bir reklam simgesi olarak işletmelerin elinden tutuyor.

Kurumların müşterileri ile bizzat iletişime geçmelerind eoldukça etkin rol oynayan el ilanları hem geçmişte hem de günümüzde etkisini yitirmeden işletmelere yardım etmeye devam ediyor. Kısa süreli indirimli fiyatlarda ya da yeni açılan birşirketin tanıtımında en etkin rolleri oynatan el ilanları hedef kitleye her yerde ulaşabilme özelliği ile oldukça kolay bir tanıtım yolu haline geldi.

Özellikle de kalabalık alanlarda dağıtılan ve işletmenin reklamını yapmak, ürün ve hizmetler hakkında geniş bilgi vermek ya da eleman aramak gibi işlevlerde insanlara yardımcı olan el ilanları hem el ile dağıtılabilir hem de reklam panolarında, duraklarda, sokaklarda yapıştırılarak yayılabilir. Ayrıca uçak ile de dağıtılan el ilanları mevcuttur. İkanın hem daha kısa sürede hem de daha geniş bir kitleye yayılması için el ilanları birçok yolla yayılabiliyor.

Müşteri ile en kısa yollu iletişime geçme aracı olan el ilanları aynı zamanda en etkin reklam yolu olarak da kullanılıyor. Şirketlerin reklamlarını yapma ihtiyacı insanların hizmet alma isteğiyle birleştiği anda ortaya bir işbirliği çıkıyor. Bu buluşmayı sağlayan reklam aracı ise el ilanları oluyor. Ancak doğru bir el ilanı hazırlanmadığı sürece reklam da etkin olmuyor. İnsanların dikkatini çekmeyen ya da gereksiz bilgi veren el ilanları ile kötü görsellerin kullanıldığı el ilanları insanların dikkatin çekmekten çok onları itiyor. Hal böyle olunca da yapılan reklam ve afişler boşa gidiyor. Ancak kaliteli hizmet veren bir matbaa ile yapılan anlama oldukça olumlu sonuçlar doğuruyor. İşini müşteri memnuniyeti adı altında yapan ve müşterisine değer veren firmalar ile sizler de en iyi reklamları oluşturabilir ve sadece el ilanları ile reklamlarınızı en geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Yurdun her yerine dağıtabileceğiniz el ilanları ile artık adınızdan sıklıkla bahsedilecek.

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?