trende

Hakkımızda

Hakkımızda
08.10.2020
503

Urfa Matbaa, baskı satın alan halkın gittikçe artan çeşitli taleplerine tek noktadan çözüm sağlamak için 1998 yılında Şanlıurfa’da kuruldu.  Hızlı geri dönüş, düşük maliyetli tam renkli baskı talebi arttıkça, firmamız, garantili geri dönüş, yayınlanmış bir fiyat listesi ve bölgemizdeki en iyi değerde baskılardan bazılarını sunan şubesini ekledi. Dijital baskının gelişiyle, daha küçük hacimli işler ve değişken veriler için hızlı ve ekonomik bir çözüm sağlamak üzere bir dijital baskı işleri yapılmaya başlandı. 20 yılı aşkın tecrübemiz, serigrafi gibi uzmanlıklar dahil her türlü baskı projesine danışmak için kullanılmaktadır.

Facebook, Instagram ve Twitter gibi en son sosyal ağ iletişimlerinin tümü, çok çeşitli müşteri tabanımızla iletişim halinde olmak için kullanılır.
Matbaacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız pek çok farklı alanda hizmet vermektedir. Afiş, antetli kağıt, aşı takip kartı, bardak altlığı, baskılı balon, baskılı kalem, baskılı poşet, bloknot, branda, broşür, cepli dosya, davetiye, el ilanı, etiket, iş rehberi, karton bardak, kartvizit çeşitleri, katalog, kitap baskısı, kurumsal hizmetler, logo tasarımı, magnet, marka tescili, oto kiralama ve rent a car sözleşme, oto kokusu, oto paspas kağıdı, roll up banner, şeker, servis kağıdı, sipariş fişi, takvim çeşitleri, web tasarım, yelken bayrak ve zarf baskıları gibi çok yönlü hizmetler vermekteyiz. Otomotiv sektörü, gıda sektörü, restoran ve yemek sektörü, ilaç sektörü, servis sektörü, iş dünyası, posta ve kargo sektörü, düğün sektörü, etkinlik sektörü, kırtasiye sektörü gibi pek çok alana hizmet vermekteyiz.

Dost canlısı, yetenekli profesyonellere sahip birinci sınıf bir özel matbaa arıyorsanız, başka yer aramanıza gerek kalmadı. Beklentilerinizi aşma konusundaki sarsılmaz taahhüdümüzün bir parçası olarak, her adımda sizinle birlikte çalışacağız.

Firmamız, markaları tüketicilerle buluşturan başarı geçmişine sahip, çözüm odaklı bir matbaadır. Bazı şirketler sadece ürün sağlarken, bizim firmamız mesajınızı ileten, algıları değiştiren ve satışları artıran entegre çözümler sunar.

Bizi, ajans ücretleri olmadan tam hizmet veren yaratıcı ajansınız olarak düşünün.
İster bir çalışan teşvik programı uyguluyor, ister doğrudan bir pazarlama kampanyası tasarlıyor veya yaklaşan bir etkinlik için heyecan yaratıyor olun, firmamız sizi hedef kitlenize bağlamak için yaratıcılığı ve yeniliği kullanır. Her proje, müşterilerimizle birlikte bu işbirliğinin getirdiği sınırsız olanakları ve potansiyeli keşfetmek için bir fırsattır. Pazarlama iletişimleriniz için ölçülebilir bir fark yaratmamıza izin verin.

Birinci sınıf kalite sunduğumuz ve rekabetçi fiyatlandırma politikamız sayesinde aradığınız hizmeti alabilirsiniz. Hak ettiğiniz uzman baskıyı uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. İster kartvizitler, broşürler, kartpostallar, el ilanları, klasörler, raporlar, posterler, antetli kağıtlar, çıkartmalar veya daha fazlasını arıyor olun, tam olarak istediğinizi tam zamanında teslim edecek deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Şanlıurfa’da Matbaacılık sektöründe Urfa Matbaa olarak Kaliteden ödün vermeden daha hızlı geri dönüş süresi sağlayan baskı sürecini kolaylaştırmak için gerekli teknoloji ve ekipmana da sahibiz. Baskı hizmetlerimiz arasında ofset baskı, dijital baskı, değişken veri baskısı, geniş format dijital baskı ve talep üzerine dijital baskı vardır.
Rakipleriniz arasından öne çıkın ve izleyicilerinizi en büyük varlıkları olan markalarına bağlamamıza izin verin.

Hedef kitlenize önemli mesajları iletmeniz gerektiğinde, tam renkli, özel bir broşürden daha etkili bir şey olamaz. Broşürler, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında ayrıntılı bilgileri benzersiz bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Bize projenizi getirin, kuruluşunuz için mükemmel broşürü hazırlamak için yorulmadan çalışalım.

Düğün, nişan, bekarlığa veda partisi, doğumgünü ve özel günler için en önemli unsurlar olan davetiyelerinizi en özenli ve şık şekilde sizler için hazırlıyoruz.
Emlakçı afişleri, afiş baskıları, muhtar adaylığı afişleri ve kamusal alan afişleri gibi farklı türdeki afişleri sizler için hazırlıyoruz.

 

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?