trende

Oto Kokusu

Oto Kokusu
22.12.2016
309

OTO KOKUSU

Arabalar bazı insanlar için tutku halinde olduğundan bazen insanlar evlerinden daha fazla özen gösterirler. Günün yarısından fazlasını aracınızda geçireceğiniz zamanlar söz konusu iken ise aracınızın konforuna oldukça dikkat edersiniz. Araç içinin temizliği, kokusu, aracın rahatlığı derken birçok konu araç sahipleri için oldukça önemlidir. Özellikle de araç kokusu olması gereken en önemli unsurdur. Gün boyu kapalı kalan aracı havasız bir şekilde bulmak istemiyorsanız ya da araçta oluşan kötü kokuları önlemek istiyorsanız araç kokularından yararlanabilirsiniz. Sprey şeklinde ya da çubuk şeklinde olan araç kokularının yanında baskı şeklinde olan araç kokuları da vardır. Baskı araç kokuları daha avantajlı olup çok amaçlı şekillerde de kullanılabilir.

Şirketinize ait olan görsellerin üzerinde bulunabileceği, reklamların olabileceği ya da istediğiniz bir görsel olarak hazırlanabilen baskı araç kokuları ile aracınız hem şık görünebilir hem de güzel kokabilir. Tüm araçlara uygun yapısı ile tasarlanabilene baskı araç kokuları isteğinize göre şekilleniyor. Hem promosyon amaçlı sevdiklerinize ve diğer insanlara dağıtılabilir özellikleri ile de bir reklam aracı haline geliyor. Sadece kendiaracınızda değil aynı zamanda reklam aracı olarak da kullanabileceğiniz araç kokuları ile firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Hem güzel kokuları ile insanları çeken ürünler üzerinden reklam yapıldığında daha etkin bir rol oynayabilir hem de uygun fiyatlı baskı araç kokuları ile reklamınızı ucuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Asma koku ya da ipli koku olarak da bilinen baskı araç kokusu araçlarına değer veren ve onları her gün temiz tutmaya özen gösteren insanların da en büyük yardımcısı olacaktır.  Elma, okyanus, kavun, vanilya, lavanta gibi özlere sahip olabilen araç kokuları ile hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uygun olan baskıyı yaptırabilirsiniz. İster bir dua ister ir yazı ister de bir firma tanıtımı şeklinde hazırlayabileceğiniz araç kokuları ile artık araç içleri havasız olmayacak. Güzel kokular sızan aracınızda bulunaninsanlar da aracınıza binmek için can atacaklar.

Siz de hemen https://www.urfamatbaa.com/ ile uygun fiyatlı araç kokusu çeşitlerine göz atabilir ve istediğiniz baskıyı yaptırmak için sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?