trende

Urfa Davetiye

Urfa Davetiye
14.12.2016
253

Urfa Davetiye

Düğün, nişan ve benzeri özel günlerde insanlar tanıdığı herkesi yanında görmek ister. Acı ve tatlı günler insanın insan olduğunu bir kez daha hatırladığı birlik ve beraberlik günleridir. Siz de özel günlerinizde yakınlarınızı afili bir mesajla davet etmek istiyorsanız Urfa Davetiye tam size göre. Urfa Davetiye ile elite ve kristal modeller gibi son teknolojik matbaa ortamında hazırlanan davetiyelerle özel günlerinizi daha da özel hale getirebilirsiniz.

Osmanlı’dan günümüze kalan kültür mirası davetiye kimi zaman padişah fermanı gibi, kimi zaman da kral ve kraliçenin biricik çocuklarının düğününe taçlı, tokalı kağıtlarla davet edilmek gibi gelir. Yer ve adres bildirmekten öte bir anlam taşıyan davetiye ile özel günlerinizi anlamlı kılmak için Urfa Davetiye sayfalarında en gözde davetiye çeşitlerini bulabilirsiniz. Elite, kristal, sedef kaplama modelleri gibi popülerliği artmış Urfa Davetiye seçeneklerinin yanı sıra tamamen size özel konsept davetiye modellerinden de çok etkileneceksiniz.

Düğün, davetiye hazırlanıp dağıtıldığı andan itibaren başlar. Bu yüzden davetiye hem davet edenin konuğuna verdiği değeri hem de davet edilenin ağırlığını yansıtır. Urfa Davetiye ile misafirlerinizi kraliyet sarayında hissettirecek özel modeller arasından dilediğinizi seçerek bir gün içinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Zamanın öneminin arttığı düğün koşuşturmacasında Urfa Davetiye ile vakit kaybetmeden davetiyelerinizi hazırlayarak dağıtabilirsiniz. Kağıt kalitesi ve baskı teknikleri ile Urfa Davetiye, özel günlerinizin bütün ihtişamını yansıtacak davetiyeler sunuyor.

Baskı sektörünün önde gelen isimlerinden Urfa Davetiye, alanında uzman personel kadrosu ve güçlendirilmiş teknik altyapı ile görsel dizaynın yanı sıra kaliteli hizmeti de şiar edindi.

Sanal davetiye sergisi ile istediğiniz Urfa Davetiye modelini internet ortamından beğenerek siparişinizihemen verebilir, zamanın öneminin bir kez daha anlaşıldığı özel gün arifesinde çayınızı yudumlarken baskısı tamamlanmış davetiyelerinizi alabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunma misyonu ile yoluna devam eden Urfa Davetiye farklı amaçlara ve bütçelere uygun yüzlerce model ile hizmetinizde.

Urfa Davetiye modelleri arasından beğeneceğiniz davetiye modeli için üretim aşaması aynı gün başlar ve en kısa sürede teslimat yapılır.
Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?