trende

Urfa Davetiye

Urfa Davetiye
19.09.2014
260

Urfadavetiye.com olarak, Profesyonel hizmet anlayışı istikrarın en önemli göstergesidir. Hızla gelişen ve büyüyen dünyamızda baş döndürücü teknolojiyi takip edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Son yedi senedir değişen piyasa şartlarını da göz önüne alarak, bu alanda gelişim amaçlı projeler gerçekleştirdik. Gelişmiş teknolojiyle matbaacılık ve davetiye hizmeti vermekteyiz.

Davetiye Modelleri

Bir düğün davetiyesine ne ekleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Düğün davetiyeleri tasarlamak, ambalajlamak ve göndermek önemli bir girişimdir. Kafanız karışık ise ve düğün davetiyelerinin tam olarak nasıl gönderileceğini özetleyen sizler için çok yararlı bir rehber derledik.

Düğün Davetiyesi Paketi Nedir?

Bir düğün davetiyesi paketi, düğün davetiyesi ile birlikte gönderilen tüm kağıt ürünlerden oluşur. Son yıllarda yurtdışında tasarlanan düğün davetiyelerinin yanı sıra davetlilerin düğüne katılıp katılmayacaklarını bildiren RSVP kartları, düğün resepsiyonu kartları, şehir dışından gelen misafirleriniz için konaklama kartları gibi pek çok farklı davetiye türü ülkemizde de oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır.

Düğün Davetiyeleri

Doğal olarak, düğün davetiyeniz düğün davetinizi içermelidir ve bir davetiye üzerine ne yazılması gerektiği çok açık görünse de, çiftler genellikle ve şaşırtıcı bir şekilde davetiyelere zaman, tarih, tören yeri ve resepsiyon gibi önemli ayrıntıları eklemeyi unuturlar. Bu yüzden davetiyenizi mutlaka kontrol etmeniz gerekir ve ardından iki kez daha kontrol etmelisiniz.

Resepsiyon Kartları

Düğün resepsiyonu, nikah töreni ile aynı yerde yapılmayacaksa, etkinliğin formalitesini ve niteliğini gösteren ifadelerle birlikte resepsiyon bilgilerini içeren ayrı bir kart eklemeniz gerekir. Yemekli bir resepsiyon olduğunu belirtmek ister misiniz? İlk satırda ‘Akşam Yemeği Resepsiyonu’ ibaresi yazmalıdır. Eğer düğün resepsiyonu yetişkinlere yönelik olsun istiyorsanız, davetiyenin son satırına ‘Çocuklara İyi Uykular’ gibi bir ibare koyabilirsiniz.

LCV Kartları

LCV kartları gönderirken, misafirlerinizin rahatı için bir damga eklemeyi unutmayın. LCV kartları, düğün davetlilerinin düğüne katılıp katılamayacaklarını belirten bir karttır. Tüm misafirler, düğüne katılım durumunu belirttiklerinde bütün organizasyonu yapmanız kolaylaşır. Konuk listenizdeki adları numaralandırmanızı ve ardından karşılık gelen LCV kartlarının arkasına bu numarayı yazmalısınız.
Yemek seçenekleriniz varsa aynı zamanda insanların tavuk, balık, biftek, vejetaryen seçenekleri gibi yemeklerden hangisini seçtiklerini LCV kartlarında belirtmelerini sağlar.

Davetiye Zarfları

Bu, her düğün davetlisinin adlarını açıkça yazabileceğiniz ve düğüne kimin davet edildiğini etkili bir şekilde belirten yerdir. Davetlinizin özel artı biri olacaksa, her iki adı da zarfa yazın. Birilerini getireceklerse, zarfa davetlinizin adını ve artı birin adını yazın. Örneğin “Ayşe Peker ve Davetlisi” yazabilirsiniz.
Bu aynı zamanda çocukların davet edilip edilmediğini göstermenin de bir yoludur. Örneğin, bir aileyi davet ediyorsanız, zarfın üzerine “Aksoy Ailesi” yazabilirsiniz. Bununla birlikte, sadece ebeveynleri davet edecekseniz, “Zehra ve Şevket Aksoy” yazmalıdır.

Urfa Davetiye Modelleri

Düğün davetiyeleri her zaman özenilmesi ve dikkat edilmesi gereken düğünün önemli bir parçasıdır. Sevdiklerinizi, akrabalarınızı, dostlarınızı, komşularınızı ve ailenizi bu önemli günde buluşturan en önemli şey şık düğün davetiyeleridir. Bu açıdan düğün davetiyeniz, çift olarak sizin zevkinizi ve stilinizi yansıtmalıdır. Urfa davetiye tasarımları sayesinde özel gününüzde şık detaylar ile bezeli düğün davetiyelerini konuklarınıza gönderebilirsiniz.

Davetiye Sipariş İçin Tıklayın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?