trende

Urfa Matbaa

Urfa Matbaa
22.09.2014
2.437

Matbaa


Her güzel düğün davetiyesi modelini satın almadan önce, düğün gününüzü parçaları ayırın ve temel ihtiyaçlarınızı belirleyin. Sınırsız seçeneklerde size rehberlik etmek için resmi veya gündelik olmak üzere düğün tarzınızı belirleyin. Belirli ve genel bir konsept ya da tema belirledikten sonra zaman ve bütçe sınırlarınızı tespit edin.
Renk, tema veya konsept ile tutarlı bir detay oluşturmak ve her parçaya uygulamak her zaman faydalıdır. Verimlilik ve maliyet etkinliği için, tüm düğün davetiyelerinizi ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı aynı matbaadan ve ideal olarak aynı anda sipariş etmeye çalışın. Böylece maliyetiniz düşer ve pratik bir şekilde davetiye işleriyle tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız. İşte sipariş edeceğiniz davetiyeler ve diğer kırtasiye ürünleri hakkında bilmeniz gereken her şey…

İçerikler
Matbaa
Düğün Davetiyeleri
Geleneksel Davetiye Modelleri
Avangard Davetiye Modelleri
Davetiye Siparişi
Davetiye Gönderimi
Urfa Matbaa ve Davetiye Tasarımı

Düğün Davetiyeleri

Düğün kırtasınızın merkezinde bir tema olsun. Geleneksel düğün konsepti, resmi düğün konsepti, kır düğünü konsepti ya plaj düğünü konsepti gibi bir genel tema belirleyin. Ardından tüm düğün detaylarını bu genel konsepte göre daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Böylece düğününüzün genel konseptini konuklara net bir biçimde yansıtmanız mümkün olur. Bir davetiyenin birkaç parçası olabilir. Dış zarf, mühürsüz bir iç zarf, davetiye, bir resepsiyon kartı (nikah töreni ve düğün farklı mekanlarda yapılırsa) ve kendinden adresli, damgalı zarflı bir yanıt kartı yani LCV kartı gibi çeşitli parçalardan oluşabilir.


Geleneksel Davetiye Modelleri


Bu tür davetiyeler genel olarak ağır dokulu matbaa kağıtlardan yapılır. Beyaz veya ekru renkte yüzde 100 pamuk veya keten kağıt kullanılabilir. Siyah veya kömür mürekkebi ile kaligrafi yazıları olan davetiyeler bu kategoride öne çıkar. Bunun dışında altın yaldızlı davetiyeler ve gümüş yaldızlı davetiyeler bu kategoride sıkça tercih edilen modellerdir.


Avangard Davetiye Modelleri


Çiftler standart davetiyelerden gittikçe uzaklaşıyor ve alışılmadık boyutlarda ve renklerde kağıtlar kullanıyorlar, egzotik dokular (belki de düğünün renk şeması ile ilgili dokular ve motifler, grafikler, monogramlar ve farklı formlar ile süsleniyorlar. Daha az resmi davetiye tasarımları isteyen çiftler avangard davetiye modellerini tercih ederler.


Davetiye Siparişi


Düğün tarihinden üç ila dört ay önce davetiye siparişi mutlaka verilmelidir. Onları ne kadar erken sipariş ederseniz, davetiyelerde değişiklik yapmak ve dış zarflara isim yazmak ve göndermek için o kadar fazla zamanınız olacaktır.


Davetiye Gönderimi


Düğün tarihinden altı hafta önce mutlaka davetiyeler gönderilmelidir. Fakat düğünden sekiz hafta önce düğün davetiyelerinin gönderilmesi için idealdir. Yurt dışından gelecek misafirleriniz varsa daha önce göndermeniz iyi olur. İlk olarak LCV kartları gönderirseniz daha fazla boşluğunuz olur. Ama en pratik olan düğün davetiyelerini ve LCV kartlarını birlikte göndermektir.

Urfa Matbaa ve Davetiye Tasarımı


Urfa matbaa firmalarından sipariş vereceğiniz harika davetiye tasarımları sayesinde en özel gününüzü unutulmaz ve ölümsüz hale getirmeniz mümkündür.

 

 

Matbaa, Tabela, Promosyon ve Web Tasarım  işlerinizi uygun fiyata yapıyoruz

Afiş, Davetiye, prosmoyon, Kartvizit, küp not, ajanda, broşür, defter, magnet, takvim, Davetiye, bloknot, El İlanı, A4 Broşür – Antetli Kağıt – vb.

• Fiyatlarımız piyasaya nazaren kaliyeli ve uygundur.

• Grafik tasarım sizin isteğiniz üzere ve daha profesyonelce yapılmaktadır.

• Alanında Tecrübeli Personelenlerle Sizlere Kaliteli Hizmet Vermekdeyiz.

 

“Size Bir Telefon Kadar Yakınız”

           0507 537 87 17

urfa Matbaa

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?